Dietetyka

Zdrowie to nie tylko ćwiczenia i dbanie o kondycję fizyczną. To także zbilansowane posiłki, które wpływają korzystnie na nasz organizm.
W Centrum Kobiety wiemy, jak istotna jest odpowiednia dieta, dlatego współpracujemy ze specjalistami, którzy pomogą Wam w stworzeniu zdrowych nawyków żywieniowych.

 

Mgr Joanna Kiżuk

Dietetyka kliniczna i planowanie żywienia

Jestem absolwentką socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, Studiów Podyplomowych Dietetyki i Planowania Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (UP zajął pierwsze miejsce w 2017 r. w rankingu uczelni w kategorii: kierunki o żywieniu i żywności) oraz instruktorem sportu Lubuskiej Federacji Sportu.

Praca, którą wykonuję jest moją pasją, dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, uwzględniając wyniki badań diagnostycznych, preferencje smakowe, styl życia, umiejętności kulinarne, czas i fundusze jakimi dysponuje.

Moim celem jest promowanie zdrowego stylu życia i przekonanie pacjentów, że zdrowe odżywianie to nie głodzenie się, a odpowiednio dobrana aktywność fizyczna to przyjemność.

Paulina Smorawińska

Dietetyk z ponad 8-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Właścicielka gabinetu Spiżarnia Zdrowia.

Ukończyła kurs zaawansowany organizowany przez Akademię Dietetyki oraz Szkołę Dyplomowanego Naturopaty w specjalizacji „Ziołolecznictwo i aromaterapia”. Posiada uprawnienia z zakresu pedagogiki, psychoterapii interpersonalnej oraz coachingu (indywidualny trener). 

Specjalizuje się w doradztwie zdrowotnym i żywieniowym w ujęciu holistycznym. Z jej doradztwa zdrowotnego skorzystało wielu wyczynowych sportowców, dla których oprócz wyników liczyło się także zdrowie. Ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykładów i prelekcji. Od kilku lat współpracuje ze Szkołą Rodzenia Oaza, gdzie prowadzi wykłady na temat żywienia podczas ciąży i karmienia piersią. Cieszy się dużym zaufaniem rodziców, którzy chętnie korzystają z jej doświadczenia zdobytego nie tylko w teorii, ale i praktyce, gdyż prywatnie jest szczęśliwą mamą siedmiorga dzieci, z których pięcioro intensywnie uprawia sport (akrobatykę i pięciobój)