Zajęcia indywidulane i trening personalny

Jeśli nie wiesz jak zacząć swoje ćwiczenia i boisz się, że będziesz popełniać wiele błędów – wybierz zajęcia z trenerem personalnym. Indywidualny plan treningowy i bieżąca pomoc ze strony trenera to świetny sposób na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Zadbaj o swoje zdrowie pod okiem profesjonalistów.

 

Poznaj naszych trenerów i zapisz się na zajęcia już dziś.

IZABELA BLUJ

Trener personalny

Góralka 🙂 Uparta i dążąca do celu indywidualistka.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa oraz byłym Żołnierzem Zawodowym. Choć mundur zawsze będzie bliski memu sercu, to jednak pasja do sportu zawsze była i jest nieodłącznym elementem mojego życia. Kiedyś narciarstwo i rywalizacja skradły moje serce. Z biegiem czasu jednak narodziła się nowa  pasja i dzisiaj jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a kulturystyka  stała się moim stylem życia. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu treningu, dietetyki oraz suplementacji. Jeśli nie wiesz jak zacząć, szukasz kompleksowej opieki trenerskiej, zapraszam na indywidualny trening lub konsultację. Udowodnię Ci, że ograniczenia są tylko w Naszych głowach,  a niemożliwe nie istnieje.

Do zobaczenia 

Bartosz Ball

Trener personalny

Ukończyłem studia magisterskie i podyplomowe na wydziałach Wychowania Fizycznego AWF w Poznaniu i Uniwersytecie Zielonogórskim. W 2014 roku ukończyłem kurs trenera personalnego, od tego czasu odbyłem wiele szkoleń z tematyki treningu. Sportem pasjonuję się od dziecka, dzięki temu wiem czym jest dyscyplina i wytrwałość w dążeniu do celu. Wiedząc, jak wiele korzyści daje aktywność fizyczna i zdrowy styl życia, dziś staram się pomagać innym w osiągnięciu własnych celów, zbudowania wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia. Zapraszam na trening personalny.

monika jabłońska

Trener personalny

Nigdy nie byłam sportowym dzieckiem, a jednak dzisiaj nie umiem żyć bez aktywności fizycznej.
Aktywność fizyczna zawsze była w moim życiu, ale nie zawsze na odpowiednim miejscu.
Do prawdziwej miłości do sportu i umiejętności czerpania z niego nieopisanej radości musiałam dojrzeć.
Od kilku lat poszerzam swoją wiedzę na temat różnych rodzajów aktywności ruchowej, począwszy od treningu ogólnorozwojowego po różne formy fitnessu i kształtowania swojego ciała.
Prowadząc treningi korzystam z wiedzy i wieloletniej praktyki początkowo jako amator później już jako

 

*instruktor fitness
*instruktor Pilates,
* Nordic Walking ,
* Regionalny Lider Slow Jogging.
Chęć pomocy innym oraz zaszczepienia w nich pasji do aktywności fizycznej skłoniła mnie do postawienia kolejnego kroku, jakim było uzyskanie tytułu Trenera Personalnego. Wychodzę bowiem z założenia, że wyeliminowanie słabości i zbudowanie odpowiednich fundamentów, przy pomocy właściwych technik, daje podstawę do osiągnięcia postawionego przez siebie celu.